Časopisy

Elektronické časopisy

Portál elektronických časopisů FLÚ

Jednotné uživatelské rozhraní pro vyhledávání a prohlížení časopisů dostupných online v plných textech napříč různorodými elektronickými zdroji - licencované databáze (ASC EBSCO, JSTOR, ScienceDirect, SpringerLink, Wiley Online Library, OUP a další) i vybrané volně dostupné digitální archivy (DOAJ, Czech literature free ....).

U nalezených titulů se kromě popisných informací objevuje speciální interaktivní ikona SFX, která odkazuje na zdroje, ve kterých je daný časopis dostupný v plných textech.
Ikona SFX současně nabízí i další přidané služby - ověření dostupnosti časopisu v JIB, prolinky do souvisejících databází, vygenerování citace apod.

U časopisů z předplácených zdrojů je přístup vázán na počítačovou síť FLÚ.

Tištěné časopisy ve fondu knihovny

Časopisy vydávané Filosofickým ústavem AV ČR

Soupisy příspěvků v českých filosofických časopisech 20. století