Provoz knihovny v září

Vážení čtenáři,
od 6. 9. 2021 bude Knihovna FLÚ opět otevřena dvakrát týdně v pondělí a ve čtvrtek vždy od 12:00 do 16:00 hodin.

Povinnost vstupovat do knihovny s nasazeným respirátorem (bez výdechového ventilu alespoň třídy FFP2 nebo KN95) nebo nanorouškou (certifikovanou na úrovni FFP2) a po dezinfekci rukou stále platí stejně jako dodržování patřičných rozestupů (1,5 m).

V prostoru studovny mohou být současně max. 3 uživatelé.

Pro vyhledávání knih ve fondu knihovny lze využít kiosek u výpůjčního pultu, přístup na ostatní počítače ve studovně není obnoven.

Toalety zůstávají pro veřejnost uzavřeny.

Mimo otvírací dobu knihovny můžete vypůjčené knihy vracet také do biblioboxu, který je přístupný na recepci FLÚ každý všední den od 9:00 do 16:00 hodin.

Děkujeme.